Zápas v Hostašovicích

K odloženému utkání do Hostašovic jsme jeli pouze ve 12 hráčích.

Všichni ale odevzdali svůj maximální výkon a po zásluze vezeme domů 3 body. Utkání se hrálo na těžkém terénu. My jsme chtěli kombinovat a domácí volili dlouhé nákopy na souboje. Již v 6. min jsme měli nadějnou šanci, ale domácí gólman byl proti. A stejně si tak počínal větší část zápasu a byl nejlepší hráč domácích. Ve 21. min domácí střelou ze 17 m otevřeli skóre 1:0. Ve 45. min předvedl dlouhé sólo Laďa Maloň a vyrovnal 1:1. A v 53. min se opět rozjel Laďa a akci dokončil Štěrbis 1:2. Od této chvíle byli domácí nedisciplinovaní a první snaha byla někoho faulovat. Přesto po naší chybě se jim v 68. min podařilo vyrovnat. Ale my chtěli zvítězit a po rohu v 87. min se z dorážky prosadil Lukáš Mihula 2:3. Nad některým vystupováním hráčů soupeře i diváků někdy zůstává stát rozum.
Celý tým zaslouží pochvalu za sebevědomý výkon a za pevné nervy.
Hostašovice – Bystré
2 : 3
Sestava:
Kunc
Střalka Radim – Maloň – Střalka Radek – Baletka
Mihula – Štěrba – Humpolec – Pastorek
Pupík J – Střalka T.
Branky: Maloň, Štěrba, Mihula

Střídali:

Střalka T.
Pítr
Střalka T.
Puma