Výhra nad Bartošovicemi


V dalším domácím utkání jsme museli udělat spoustu změn v sestavě. A první půli nám to trochu i drhlo.

Přesto už v 5. min jsme zahodili tutovku. Chyběla přesnější rozehrávka. Ale v 15. min potáhl Radim Střalka svou akci až před gólmana a předložil Honzovi Pupíkovi před prázdnou bránu. Snažili jsme se o další gól a ve 43. min Pavel Štěrba opakovanou střelou zvýšil skóre. Ve 45. min jsme vyrobili kiks a hosté snížili. Aby nebylo změn málo , musel ve 25. min střídat i gólman. Do druhé půle jsme šli s jasným cílem přidat další branky. A trpělivosti a disciplínou jsme se dočkali. V 50. min si Honza Novák vypracoval šanci a v klidu ji proměnil.Hosté od tohoto okamžiku předváděli jen řečnění a hrubou nedisciplinovanost k HR. Proto byl i 1. hráč hostů vyloučen.V 79. min zůstal ve vápně neobsazený Martin Vavroš a nabídnutou šanci s přehledem proměnil. Všichni kdo v utkání nastoupil zaslouží poděkování . protože v takovém složení jsme ještě nehráli. Škoda jen zahozených šancí. Utkání se hrálo za krásného počasí a před slušnou diváckou kulisou.
Bystré – Bartošovice
4 : 1
Sestava:
M. Pargač – S. Pítr , M. Tuček , Radek Střalka , T. Petrovič – Radim Střalka , P. Štěrba, J Novák , T. Baletka – J. Pupík , T. Střalka
Sřídali:
L. Bordovský , M. Vavroš , A. Genzer , V. Pupík , L. Marek (g)
Zranění:
V. Maloń , O. Pícha
Omluveni:
M. Lacko , L. Petřík , L. Vávra , M. Pastorek
Branky: J. Pupík , P. Štěrba , J. Novák , M. Vavroš
ŽK : 0 : 1
ČK: 0 : 1