Venkovní zápas v Petřvaldu

V dalším kole venku nás čekal velmi těžký soupeř z Petřvaldu. A to se potvrdilo na hřišti.

 Domácí nasadili 3 borce z A týmu. Ale přesto větší část první půle patřila nám, Oba týmy chtěly hrát fotbal. V 9. min se k míči ve vápně dostal Štěrbis a trefil šibenici 0:1. A dál jsme byli lepší. Ve 14.min předvedla naše pravá strana nádhernou akci a Štěrbis ji zakončil do druhé šibenice 0:2. Dál jsme předváděli pěkné akce a výsledkem byly zahozeny 3 tutovky. Domácí hrozili hlavně ze standartních kopů. A ve druhé půli nás dostali pod tlak. Velmi dobrá hra dozadu, někdy i kousek štěstí nám nakonec přinesly 3 body do tabulky a vítězství 0:2. Tým zaslouží pochvalu za zodpovědný a kolektivní výkon. Celé utkání se odehrálo bez záludností a velmi dobře jej odřídil HR.

Sestava Kunc Střalka Radek – Petřík – Petrovič – Baletka Maloň – Štěrba – Humpolec – Pastorek Mihula – Novák

Střídali: Pupík J. Střalka T. Střalka Radim

Góly: P. Štěrba 2x