Prohra v Bravanticích

V sobotu 26.10 jsme za slunného počasí nastoupili k venkovnímu zápasu v Bravanticích. I když jel z Bystrého autobus, sešli jsme se jen ve 12 lidech a i divácká účast byla slabá…

Zápas se od počátku nezačal vyvíjet dle našich představ neboť jsme po samostatné akci soupeře obdželi gól už v 10. minutě. Po inkasovaném gólu jsme se nestáhli, ale soupeře zatlačili, což se projevilo už v 25. minutě kdy jsme skórovali z penalty po faulu na Michala Patalu. Poté však přisly dvě hrubé chyby v naší obraně a rázem jsme prohrávali 3:1. Takto skončil i poločas. Do druhého poločasu jsme vstupovali odhodláni s výsledkem něco udělat a po změnách v sestavě jsme soupeře zatlačili. V 47. minutě skóroval Michal Patala a poté v 66. minutě skóroval Střalka Radek, který bystrovským nártem vsítil gól. Soupeře jsme tlačili avšak po úniku Bravantici zvýšili  jejich útočník na bohužel už konečných na 4:3.

V kombinované sestavě jsme zvládli odehrát slušný zápas, škoda jen neproměněných šancí.

(Zápis)