Poslední zápas podzimu

V posledním zápase podzimní části nastoupili muži proti týmu Hostašovic. Od počátku jsme byli lepším týmem a zápas jsme dotáhli až do vítězného konce.

Skóre otevřel Michael Tuček z penalty, která se kopala po faulu na Láďu Maloně, jehož samostatný průnik do šestnáctky zastavil nedovoleně bek soupeře. Do poločasu jsme hosty tlačili, ale gól nepadl. Druhý gól jsme vsítili hned po startu druhého poločasu kdy po samostatné akci skóroval Tomáš Adamčík. Zanedlouho na to jsme však chybovali v obraně a útočník soupeře přesnou střelou k tyči snížil na 2:1. Jistotu jsme získali až 88. minutě po 2. gólu Michala Tučka, který zvýšil na konečných 3:1.

(zápis)

Statistiky z podzimu:

Nejvíce gólů : Pupík Jan – 7 gólů, Adamčík Tomáš – 4 góly

Nejvíce odehraných minut  : Vladimír Maloň – 1061, Ondřej Pícha – 965

Nejvíce žlutých karet: Martin Vavroš – 4x