Dvojzápas venku

Během čtyř dnů nás čekaly dvě utkání na půdě soupeře. V sobotu jsme hráli v Bludovicích.

Konečně se nám zaplňuje sestava, ale ještě chvíli potrvá, než se kluci po dlouhé pauze rozehrají. Domácí byli houževnatí, ale naši hráli trpělivě a zaslouženě jsme vyhráli. V první půli jsme si vytvořili tři velmi slibné příležitosti. Na gól to nestačilo. Chyběla nám přesnější nahrávka a chyběly centry od lajny. V 55. min po odvráceném trestném kopu ranou z velkého vápna dal gól Radek Střalka 0:1. Utkání jsme kontrolovali moc brzy a domácí jednou trefili tyč. V 83. min přidal pojistku Honza Pupík 0:2.
Góly: Radek Střalka , Jan Pupík

V úterý nás čekal těžký soupeř ve Štramberku. Odjeli jsme téměř v kompletní sestavě. Konečně příjemné starosti. Domácí nás v prvních 5. min přitlačili a měli šanci. Ale hned v 8. min přihrál Honza Novák P. Štěrbovi a jeho rána byla přesná 0:1. Další průběh byl vyrovnaný. V 35. min předvedl akci P. Štěrba, přihrál Honzovi Pupíkovi na gól 0 : 2. A v 37. min odražený balón s hranice velkého vápna poslal do sítě P. Štěrba 0 : 3. Jedna naše velká šance ještě zůstala nevyužita. Ve druhé půli se více snažili domácí. Jednou trefili tyč, nevyužili náš kiks. Naše dvě dobré zakončení hlavou zneškodnil domácí gólman a taky jsme dali jednu tyč. V posledních vteřinách domácí snížili. A tak opět zvítězil tým, který hraje kolektivně a hlavně disciplinovaně.