Domácí zápas s Ženklavou

Soutěž nabrala spád a tak jsme opět doma přivítali hosty ze Ženklavy i s početným diváckým zázemím. Tentokrát jsem musel do sestavy zařadit i dva kluky ve věku 16 a 18 let.

Od začátku utkání se hrál oboustranně vyrovnaný fotbal. Oba týmy kopaly několik rohů, měly náznaky šancí, ale na gól to nestačilo. Do druhé půle jsme šli s cílem hrát trpělivě a čekat na svou šanci. A ona přišla. Nejprve tutovku hostů zneškodnil náš gólman a o chvíli později předvedl to samé gólman hostů. V 88. min přišel centr ze strany a Honza Pupík utkání hlavou rozhodl 1:0. Pro náš tým velmi cenné body. Kluci zaslouží uznání, protože jsme opět nemohli střídat několik hráčů. Poctivý a týmový výkon nakonec vedl k vítězství.
Bystré – Ženklava
1 : 0
Sestava:
Marek
Pítr – Tuček – Lacko – Petrovič
Němec – Maloň – Střalka Radim – Novák
Pupík J. – Genzer Matěj
Střídali:
Štěrba
Bordovský
Branka: J. Pupík