Domácí zápas s Bludovicemi

8. kolo okresní soutěže můžů TJ Trojanovice Bystré – Sokol Bludovice

Na další domácí utkání jsme nastoupili proti Bludovicím. Zápas se odehrával za krásného fotbalového počasí a velké divacké kulisy. Domácí se od počátku utkání snažili hrát aktivněji a útočili. Spousta gólových příležitostí však zůstala nenaplněna. Až po samostatné akci Michala Pataly ktrý dával balón pod sebe skóroval Jan Pupík. Poločas tedy pro Bystré 1:0. Druhý poločas jme se snažili navázat na aktivní hru z prvního poločasu, ale aktivita postopně upadala a ke neproměněným šancím se přidaly i chyby v obraně a zbytečné ofsajdy. Soupeř si v 89. minutě po úniku a našem faulu vybojoval přímý kop ze kterého obloukovou střelou přímo skóroval za záda našeho brankáře. Na tento gól už jsme nebyli sto reagovat a zápas dospěl k penaltám. Ty jsme kopali dosti špatně a soupeř brankáře naše penalty sbíral jak maliny do koše. Z utkání se smolným vývojem si tedy odnášíme jen 1 bod.

(zápis)