Doma se Sedlnicí

V domácím utkání proti Sedlnici jsem opět musel lepit sestavu. Někteří kluci nastoupili se zdravotními problémy a za to si všichni zaslouží poděkování.

A celý tým předvedl velmi slušný fotbal po celých 90. min, i když naše vítězství je těsné. Od začátku jsme měli více ze hry a připravili si nějaké šance a několik sřeleckých pokusů. Něco pochytal gólman, nebo střely šly těsně vedle. Hosté hrozili hlavně z rychlých kontrů. Ve 14. min šel míč po ose M. Pastorek, L. Bordovský a do prázdné brány jej dorazil J. Pupík 1:0. Ale za dvě minuty po našem kiksu hosté vyrovnali 1:1. Ve 43. min po dalším kiksu nám hosté odskočili na 1:2. Do druhé půle byl jasný cíl otočit výsledek na svou stranu. To se nám trpělivou hrou nakonec povedlo. Za druhou půli jsme měli opět několik jasných šancí, ale proměnili jsme jen dvě. Nejprve v 55. min vyrovnal L. Bordovský na 2:2. A v 80. min po centru ze strany otočil zápas M. Pastorek 3:2.
Utkání se hrálo před slušnou diváckou návštěvou.
Sestava:
Marek
Tuček – Petřík – Lacko – Baletka
Maloň – Střalka Radek – Mihula – Pastorek
Pupík J. – Bordovský
Střídali:
Vavroš
Střalka T.
Němec
Pupík P.
Branky: Pupík J , Bordovský , Pastorek