Body z Mankovic

V dalším venkovním zápase jsme jeli pro 3 body do Mankovic. Sice nám prořídla sestava , ale naši zbylí chlapi předvedli soustředěný výkon a na hosty spustili postupem času gólovou smršť.

Začátek byl z naší strany pomalejší. Ale ve 14. min dostal do lajny míč Honza Novák a jeho centr proměnil nejlepší hráč zápasu P. Štěrba 0:1. Za 2. min poté po našem kiksu šel domácí útočník sám na bránu , ale náš gólman to vyřešil. Naši hráli trpělivě a vytvářeli jsme si další šance. Ve 30. min Radim Střalka ranou z velkého vápna zvýšil na 0:2. A ve 42. min předvedl samostatnou akci P. Štěrba 0:3. Ihned po vstupu do druhé půle dostal nabídku od P. Štěrby Honza Novák a bylo 0:4. A měli jsme zápas pod kontrolou. V 61. min však domácí snížili na 1:4. Jen co se rozehrálo se dostal ke střele P. Štěrba a L. Petřík dorazil do brány 1:5. Domácí odpadli a naši si dělali co chtěli. V 77. min P. Štěrba z půlky nachytal domácího gólmana 1:6. V 82. min podnikl výlet M. Lacko a P. Štěrba to dokončil 1:7. V 85. min se pro změnu ukázal Honza Novák a z jeho nahrávky skóroval L. Petřík 1:8. V 87. min domácí ze signalizovaného offside snížili na 2:8. A úplně na konci zápasu se po rohu ještě trefil M. Lacko. Domácí nám moc odpor nekladli, měli sice nějaké střelecké pokusy, ale šly buď vedle nebo to jistil gólman. Zasloužené vítězství!!!!
Mankovice – Bystré
2 : 9
Branky: P. Štěrba 4x , L. Petřík 2x , Radim Střalka , J. Novák , M. Lacko
Sestava:
L. Marek – S. Pítr , M. Lacko , M. Tuček , T. Petrovič – Radim Střalka , P. Štěrba , L. Petřík , M. Pastorek – J. Pupík , J. Novák
Střídali: T. Baletka , T. Střalka
Připraveni: O. Pícha
Zranění: V. Maloň , M. Vavroš , J. Petr
Omluveni: Radek Střalka , L. Vávra , V. Pupík
Bez karet