2. výhra doma

V dalším domácím utkání jsme museli udělat několik změn v sestavě. Ale nebylo to vůbec poznat. Do utkání jsme vletěli velmi aktivně.

Už v 5. min kluci zabojovali a po střele Leoše Petříka otevřel dorážkou skóre Pavel Štěrba. Dál jsme soupeře přehrávali. Kluci vymýšleli jednoduché kombinační akce a připravili si několik tutovek. Nebo pro změnu využili s chutí hrajícího Honzu Nováka. Jen chyběla lepší finální přihrávka. Ve 20. min fauloval v jasné šanci gólman hostí Leoše Petříka ale penaltu jsme neproměnili. A ve 22. a 25 min se dostal k míči Leoš Petřík a pokaždé se nemýlil. Celý 1. pol byl velmi dobrý. Hosté se do našeho velkého vápna dostávali málo. Jejich náznaky vyřešil gólman a dobře hrající obrana. Do 2. půle jsme ale vstoupili ospale. Už jsme nebyli tak aktivní a zkušení hosté dokázali daleko více držet míč pod kontrolou. Naštěstí si nedokázali díky naší spolehlivé hře dozadu vytvořit nějakou tutovku. Přesto se nám povedlo zase několik pohledných akcí. V 87. min dostal míč Leoš Petřík a jeho tečovaná střela uzavřela skóre a pro Leoše znamenala hatrick. V utkání za slušné divácké kulisy a krásného počasí jsme si vítězství jasně zasloužili. Dva góly neplatily díky ofsajdu , trefili jsme tyč a něco klasicky zahodili.
Bystré – Petřvald B 4 : 0
Sestava:
O. Pícha – M. Tuček , M. Lacko . V. Maloń , T. Petrovič – J. Novák , P. Štěrba , L. Vávra , T. Baletka – J. Pupík , L. Petřík
Střídali: M. Pastorek , T. Střalka , M. Vavroš
Připraveni: O. Sladký , V. Pupík

Chyběli: Radek Střalka , Radim Střalka , S. Pítr , J. Petr
ŽK: domácí 2 x