2. domácí zápas

V dalším domácím utkání jsme přivítali nebezpečný Petřvald. Tentokrát se nám zaplnila sestava a bylo to znát. Chlapi od začátku utkání dali najevo, kdo zvítězí.

Hráli jsme aktivně, nabízeli se a připravovali si trpělivě zakončení.
Hráli jsme po zemi a hlavně se nabízeli po stranách. Ve 12. min nacentroval Radek S. a Lukáš Mihula hlavou otevřel skóre 1:0. Ve 30. min nadvakrát svou šanci proměnil J. Novák 2:0. Do poločasu jsme zápas kontrolovali. Ale v 51. min hosté snížili 2:1. A za minutu po centru hosty zmrazil Laďa Maloň 3:1: Za další 2. min se role obrátila. Centroval Laďa M. a L. Mihula upravil na 4:1. Utkání jsme měli v naší moci. V 69. min zabojoval L. Mihula a dal svůj třetí gól v utkání 5:1. A v 71. min se diváci dočkali lahůdky: P. Štěrba z půlky nachytal vyběhnutého gólmana 6:1. Utkání se dohrálo korektně pod naší taktovkou. Několik dobrých šancí jsme nevyužili a taky dobře zachytal gólman hostů. Dobrému fotbalu přispěl i výkon HR.