1. domácí zápas

Velké vedro a početná divácká kulisa nás provázela při domácím utkání s Hostašovicemi. Od začátku bylo vidět , kdo bude jeho pánem.

Už ve 3. min dostal pěknou přihrávku Lukáš Vávra a sám před bránou se nemýlil Dál jsme předváděli pěkný fotbal po křídlech , hráli kombinačně a připravili si několik šancí. A taky něco tradičně zahodili. Ve 32. min dostal Radek míč za obranu a v souboji s golmanem byl rychlejší. Míč mířící do brány ještě dorazil Honza Pupík. Do druhé půle jsme šli opět s velkou chutí přidat další branky. Kluci vymysleli několik jednoduchých akcí a nejprve v 50. min .jednu zakončil Lukáš Vávra a druhou v 55. Honza Pupík. Pak jsme trochu polevili a hosté v 64. min snížili. Ale dvě minuty poté, po pěkné nahrávce předvedl parádu Pavel Štěrba a pohrál si s brankářem hostů.. V 82. min hosté hlavou upravili konečné skore. Kluci doma předvedli slušný fotbal a tak se mohli postupně do utkání zapojit všichni připravení hráči.Bystré – Hostašovice 5 : 2Sestava:O. Pícha – M. Tuček , M. Lacko , V. Maloň , T. Petrovič – Radek Střalka , P. Štěrba , L Vávra , Radim Střalka – J. Pupík , J. NovákStřídali: J. Petr , S. Pítr , T. Střalka , M. Vavroš , O. SladkýPřipraveni: L. BordovskýZranění: L. Petřík , M Pastorek , V. PupíkBranky: 2 x Lukáš Vávra , 2 x Jan Pupík , Pavel ŠtěrbaHráno bez karet