Zápas ve Vražném

Po dlouhé době jsme odjeli k venkovnímu utkání s aktuálně prvním mužstvem tabulky. Ale byli jsme to my kdo ovládl první půli.

Postupně jsme si vytvořili tlak a šance. V 16. min využil chytrou nahrávku Honza Novák 0:1. Dále se nám dařila kombinace a byli jsme lepší. Ve 31. min po narážečce se prosadil Lukáš Mihula. Pojistku jsme ale do půle nepřidali. Jednu domácí tutovku lapil náš gólman, ale my zahodili další tři. Ve druhé půli jsme již hráli hůř. Domácí využívali slunce v zádech a svého nepříjemného útočníka. Přesto nám nejprve HR neodpískal jasnou penaltu a pak neuznal čistý gól. V 62. min domácí z trestného kopu snížili 1:2. Měli snahu vyrovnat, ale spravedlnost přišla v 81. min a Honza Pupík dal na 1:3. Pak ještě domácí faulovali ve vápně a znovu Honza Pupík z penalty uzavřel skóre. Musím dodat, že někteří kluci nastupují k utkání na hraně bolesti a pak jej nedohrají. Končíme v 11 lidech. Snad se to již brzy zlepší a budu moci využít kompletní kádr.
Vražné – Bystré
1 : 4
Sestava:
Marek
Pítr – Tuček – Šivic – Petrovič
Novák – Maloň – Střalka Radim – Baletka
Mihula – Pupík Jan
Střídali:
Střalka Tomáš
Pastorek
Góly:
2 x Pupík Jan , Novák J. , Mihula L.