Zápas v Ženklavě

V dalším kole nás na velmi pěkném hřišti hostila Ženklava. Byli jsme to ale my kdo ovládl zápas. Zranění a nemoc nám protřídila sestavu. Odjeli jsme pouze v 11 hráčích plus dva kluci, co již pravidelně nehrají.

Úvod byl vyrovnaný. My jako vždy se snažili kombinovat a využívat rychlosti J. Nováka a domácí hlavně hledali nebezpečného J.Beneše. V 15. min utekl J. Novák a Štěrbis otevřel skóre 0:1. Ve 26. min využil nahrávku J.Novák 0:2. Ve 32. min zakončil akci Pasty 0:3. Ve 38. min dobře hrající J.Novák předložil Štěrbisovi na 0:4. A ve 41. min uklidil propadlý míč do brány Pasty 0:5. V první půli ještě domácí podržel velmi dobrý gólman. Ve 42. min jsme zaspali a domácí snížili 1:5. Ve druhé půli se od začátku více snažili domácí, ale gólovky si nepřipravili. Pouze v 63. min pěknou ranou z tr. kopu snížili 2:5. A dvě nadějné situace vyřešil s obranou gólman. My jsme utkání kontrolovali a v 81. min utekl Pasty a Štěrbis uzavřel skóre 2:6. A je to jeho druhý hatrick v řadě. Všech 13 hráčů si určitě zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Doufejme, že se někteří kluci uzdraví a doma nastoupíme v četnějším složení.Ženklava – Bystré          2    :    6SestavaKuncPítr – Lacko – Maloň – BaletkaStřalka Radim – Humpolec – Štěrba – PastorekNovák – J. PupíkStřídaliP. PupíkVavrošGóly: 3 x Štěrba , 2 x Pastorek , Novák