Zápas v Olbramicích

Muži nastoupili v sobotu 29.9 k venkovnímu zápasu proti Olbramicím. Poslední víkend září přínesl krásné ale větrné počasí.

Zápas začal z naší strany v pomalém tempu a soupeř nezáhálel a po naší chybě v obraně přesnou střelou z první zakončil k tyči. Hned v zápětí se nám podařilo srovnat na 1:1 když Lukáš  Mihula protlačil balón až do sítě. V útočné hře nás však zbrzdil protiútok soupeře, kdy útočník soupeře proběhl bez problémů přes naší obranu a přesně skóroval. Poločas tedy 2:1.

Druhý poločas jsme hráli proti silnému větru a snažili se tlačit, avšak po dlouhém nákopu a nedorozumění v obraně se soupeři podařilo zvýšit na 3:1. Poté se nám podařilo snížit na 3:2, kdy skóroval Honza Pupík. Do konce zápasu jsme měli i tutové šance na vyrovnání, avšak neproměnili jsme je. I soupeř hrozil a dostával se do protiútoků, ale skóre se už do konce zápasu nezměnilo.

(zápis)