Výhra nad Olbramicemi

Před ohlášeným přerušením soutěže nás doma čekal soupeř z Olbramic.

Hosté sice od příjezdu vystupovali sebevědomě , ale raketový vstup do utkání předvedli naši chlapi. V 5. min potáhl po lajně balon Laďa Maloń a přihrál na hranu velkého vápna P. Štěrbovi a ten vymetl šibenici 1:0. A za 2. min. opět aktivní Laďa M. unikl po lajně a tentokrát našel Leoše Petříka , který si položil gólmana a zavěsil do prázdné brány. 2:0. Po jednoduchém vedení jsme pomalu upustili od naší hry. Vyklidili jsme střed pole a soupeř toho začal využívat. Přesto jsme ještě dvě šance zahodili. Pak se ukázali hosté. Měli pár rohů , jednu nebezpečnou hlavu zneškodnil gólman a ve 39. min nás za pasivitu potrestali po tr. kopu. 2:1 Do druhé půle vstoupili lépe taky hosté. Byli víc na balónu , ale šance si nevypracovali. Naši chlapi hráli trpělivě a po odehraných 15. min pomalu chystali další góly. V 67. min jsme vybojovali tr. kop. P. Štěrba nacentroval a Leoš Petřík hlavou potvrdil vítěze utkání. 3:1. V 73. min předvedli kombinaci L. Petřík s Martinem Vavrošem na jejím koci se ocitl Radim Střalka 4:1. Hosté rezignovali. V 83. min zabojoval Michal Lacko , vybojoval aut a po rychlé rozehrávce akci dokončil P. Štěrba. 5:1 Výsledek je zasloužený , soupeř nás tentokrát fotbalově prověřil. Škoda přerušení soutěže , chlapům se daří herně , dávají pěkné góly a s chutí v hojném počtu trénují. Snad to fotbalové umění ještě letos předvedou naším věrným divákům.

Bystré – Olbramice 5 : 1

Góly. 2 x L. Petřík , 2 x P. Štěrba , Radim Střalka

Sestava:M. Pargáč – S. Pítr – M. Lacko , M. Tuček – T. Petrovič – L. Maloń , Radek Střalka , P. Štěrba , Radim Střalka – J. Novák , L. Petřík

Střídali: T. Střalka , M. Vavroš , L. Bordovský

Připraveni: L. Marek

Zranění. M. Pastorek , O. Pícha , J. Petr , T. Baletka

ŽK: 1:0

Omluveni : L. Vávra , V. Pupík