První zápas sezóny

První ostrý zápas po pauze nás čekal v Hodslavicích. V pozměněné sestavě jsme utkání začali aktivně a již ve 2, minutě jsme zahodili tutovku.

A to určilo průběh utkání. V 15. min mělo být 0:4 pro nás. Ale nedáš dostaneš stále platí. V 16. min využili domácí náš kiks. Přesto Leoš za sedm minut vyrovnal. Dál jsme pokračovali v naši hře a zahazovali jednu šanci za druhou. Celý první poločas byl z naší strany velmi kvalitní až na koncovku. Do druhé půle jsme vstoupili ospale a domácí se osmělili. Využili hlavně kvalitu útočníka a hráli na něj dlouhé balony. To nám dělalo problémy a taky z toho padl gol do naší sítě. A za chvíli nás domácí srazili proměněnou penaltou. I ve druhé půli se nám podařilo předvést pár pěkných akcí. Ale trefili jsme břevno, tyč a něco zahodili. A tak se domácí štastně radovali z výhry.
Sestava:
O. Pícha – M. Tuček , M.Lacko , V. Maloň , T. Petrovič – Radek Střalka , P. Štěrba , L. Vávra , J. Novák – J. Pupík , L. Petřík
Střídali: Radim Střalka , S. Pítr , T. Střalka , J. Petr , M. Vavroš
Dále připraveni: O. Sladký , M. Pastorek , V. Pupík
Hodslavice – Bystré 3 : 1
Branky: Leoš Petřík
Hráno bez karet