Gólová smršť v Bartošovicích

V dalším utkání jsme jeli ke druhému týmu tabulky do Bartošovic. Nezávazný divák musí být spokojen.

Viděl 10 branek a velmi dobrý fotbal. Utkání se opět hrálo na těžkém terénu. Domácí zvolili jednoduché dlouhé míče na rychlá křídla. A my jsme zvolili týmovou kombinační hru, podpořenou disciplínou a to nás zaslouženě přivedlo k přesvědčivému vítězství. A taky z kraje utkání bylo dost nervozity. Ve 3. min nám neuznali gól pro ofsajd! Ale v 10. min odražený balón poslal do sítě L. Mihula 0:1. Za 2. min domácí trochu divně vyrovnali 1:1. Ve 22. min jsme propadli a domácí otočili skóre 2:1. Nic jsme nevzdali a ve 31. min J. Pupík po centru Balyho vyrovnal 2:2. Ve 37.min domácí střelou z dálky nám odskočili 3:2. A druhá půle po většinu času patřila nám. Ve 47. min po rohu střelou k tyči vyrovnal J. Novák 3:3. V 56. min předvedli pěknou akci Laďa M. a Humpy a akci dokončil Štěrbis 3:4. Za minutu se k míčí dostal J. Pupík a střelou zvýšil na 3:5. V 65. min se ukázal opět Humpy a jeho akci dokončil J. Pupík a završil svůj hattrick 3:6. V 90. min pečetila vítězství do prázdné brány naše Puma 3:7. I druhý poločas byl z naší strany kvalitní, ale i domácí měli několik závarů před naší bránou a dvě tvrdé střely. My jsme něco zahodili a trefili břevno. Od stavu 3:6 domácí částečně rezignovali a utkání se dohrálo v klidu a po zápase jsme si podali se soupeřem sportovně ruce. Utkání navštívilo několik naších fanoušků a jistě odjeli domů spokojeni. A já ještě jednou rád při hodnocení tleskám za zodpovědný a kolektivní výkon všech kluků.
Bartošovice – Bystré
3 : 7
Sestava:
Kunc
Střalka Radek – Tuček – Maloň – Baletka
Novák – Štěrba – Humpolec – Pastorek
Pupík J – Mihula
Střalka T.
Šandor
Branky: 3 x Pupík J. , Mihula , Štěrba , Novák, Puma