Dvojzápas venku


V neděli nás čekal výlet do Zbyslavic. Na zápas dorazilo jen torzo mužstva. A taky tomu odpovídá výsledek.

Do 24. min se hrál celkem vyrovnaný fotbal, ale první gól nás zlomil. Ve 32. min jsme dostali druhý gól a bylo po nás. Hlavně chyběla možnost střídat. A navíc ve 34. min další gól v naší síti. Ve druhé půli jsme se herně dokázali sebrat, ale všechny nadějné příležitosti ke gólu nevedly. V 80. min nás domácí dorazili.
Zbyslavice – Bystré
4 : 0
Sestava:
Bocian
Střalka Radek – Petřík – Maloň – Baletka
Pupík Pavel – Štěrba – Bordovský – Střalka Radim
Střalka Tomáš – Vavroš
Střídali: Genzer T. , Němec

Další týden jsme hráli na hřišti posledních Hodslavic. Tentokrát jsem měl k dispozici alespoň kostru týmu a jednoho hráče na střídaní. Domácí jsme od začátku přitlačili a skóre postupem času rostlo. Již ve 3. min jsme dali první gól a rozhodli o výsledku. Domácí moc velký odpor nekladli. Vzadu jsme vyrobili dvě chyby a jednu domácí využili. My jsme po celý zápas chtěli hrát , předvedli jsme pár pěkných křídelních akci. Taky jsme tentokrát měli několik střel, nebo hezké kombinace středem pole. Zápas se hrál ve velkém větru a velmi tvrdém hřišti.
Hodslavice – Bystré
1 : 9
Sestava:
Pargač
Střalka Radek – Tuček – Maloň – Baletka
Střalka Radim – Štěrba – Mihula – Pastorek