Doma se Štramberkem

Velká zima a mokrý terén nás čekal na velikonoční sobotu. A k tomu nepříjemný soupeř. Hosté se představili jako kompaktní tým.

Dlouho nám to dělalo problémy. V první půli gól nepadl, ale hosté své 2 šance zahodili. Ani do druhé půle jsme nevstoupili lépe a v 59. min střelou k tyči nás potrestali. Do té chvíle jen někdo bojoval, ale to bylo málo. A za chvíli náš gólman zneškodnil nájezd hostů. V 66. min zabojoval na hraně faulu Honza Novák a vyrovnal 1:1.A hosté začali kecat mezi sebou a nebo s HR. To nám vyhovovalo. V 71. min se k míči dostal Honza Pupík a otočil skóre 2:1. V 78. min Baly střelou z dálky pojistil naše vítězství. Pak měli hosté ještě jeden tr. kop, ale náš gólman to jistil. Někdy hra vázne, ale vůle zvítězit taky vede k otočení zápasu.

Bystré – Štramberk     3     :     1
Sestava:KuncStřalka Radek – Petřík – Tuček – BaletkaMaloň – Štěrba – Humpolec – PastorekMihula – NovákStřídali:Pupík JanStřalka RadimStřalka Tomáš

Góly: J.Novák , J. Pupík , Baletka