Doma s Barotšovicemi

Po venkovním odloženém zápase jsme opět hráli doma proti nepříjemným Bartošovicím. Utkání nám vůbec nevyšlo a dvě chyby nás stály body.

Opět vinou zranění jsme měli málo hráčů. Hosté hráli jednoduché nákopy na své rychlé útočníky a s tím jsme měli problémy. Již v 11. min nám dali po rohu první branku 0:1. Nám se vůbec nedařila kombinace a hlavně chyběla po celý zápas přesná nahrávka. Vytvořili jsme si jen tři takové nadějné pološance, ale na gol to nestačilo. V 54. min nám hosté odskočili na 0:2. V 72. min L. Mihula z trestného upravil na 1:2. Další naše snaha již byla marná.
Bystré – Bartošovice
1 : 2
Sestava:
Sladký
Pítr – Lacko – Šivic – Petrovič
Novák – Maloň – Petřík – Pastorek
Střalka Radim – Mihula
Střídali: Střalka Tomáš , Baletka , Vavroš , Pupík Jan
Branky: Mihula L.