Další domácí výhra


V dalším domácím utkání nás čekala Ženklava. K zápasu jsme měli opět připravenou plnou kabinu fotbalistů. A taky se to postupem času projevilo na hřišti.

Kluci začali soustředěně. První minuty ještě byly celkem vyrovnané. Ale v 10. min jsme sice zahodili první tutovku a to nás nabudilo k většímu tlaku.. Ve 20. min potáhl míč Lada Maloń a na jeho centr si naběhl Leoš Petřík spolu s obráncem hostí , který si dal vlastence. 1:0. Soupeře jsme k naší bráně moc nepouštěli. Ve 35. min po rohu propadl míč k Pavlu Štěrbovi a bylo 2:0. a ve 40. min vyslal Štěrbis po lajně L. Maloně a jeho střílený centr proměnil Leoš Petřík 3:0. Do druhé půle jsme opět vstoupili sebevědomě a trpělivě čekali na další příležitost dát gól. V 63. min hosté faulovali a Leoš Petřík hlavou proměnil Štěrbisův centr 4:0. V 75. min Radim Střalka ve skluzu a v souboji s obráncem upravil na 5:0: To ještě nebylo vše. V 80. min vyslal po lajně Štěrbis Balyho a jeho střílený centr pak hlavou uklidil do brány 6:0. Za celý zápas jsme měli několik střeleckých pokusů , kopali spoustu rohů , trefili břevno a něco zahodili. Hosté taky jednu tutovku zahodili , kopali nějaký roh a měli jeden trestný kop z nebezpečné vzdálenosti. Do utkání jsem postupem času mohl zapojit všechny připravené hráče. Takže z toho vyplývá zasloužené vítězství pro náš tým.
Bystré – Ženklava
6 : 0
Branky: 2x Leoš Petřík , 2x Pavel Štěrba , Radim Střalka , vlastní
Sestava.
M. Pargáč – S. Pítr , M. Lacko , M. Tuček , T. Petrovič – L. Maloń , P. Štěrba , Radek Střalka , J. Novák – L. Petřík , J. Pupík
Střídali: Radim Střalka , T. Baletka , T. Střalka , M. Vavroš , L. Bordovský , L. Marek
Zranění: M. Pastorek , J. Petr , O. Pícha
Omluveni: L. Vávra
Bez karet