Body z venku

Další venkovní zápas nás čekal těžký soupeřz Štramberku na jejich půdě. Do utkání jsme vstoupili aktivně a už 2. min

fauloval domácí hráč v jasné šanci Leoše Petříka a Pavel Štěrba v klidu proměnil penaltu 0:1. Další minuty byly z naší strany trochu nervózní a z toho vyšlo spoustu nepřesných přihrávek. Kluci však dokázali balón zpět vybojovat , ale stálo to více sil. V 15. min zlikvidoval Pargy domácím tutovku. Naší kluci zpřesnili hru a celkově jsme začali vládnout zápasu. Posledních 15 min první půle bylo v naší moci.. Ve 30. min se po pěkné akci dostal míč k Honzovi Pupíkovi a bylo 0:2. Za dalších 6. minut předvedl akci Lukáš Vávra a upravil na 0:3. Ve 39. min předvedl sólo Honza Pupík na 0:4. A v poslední min první půle se míč odrazil k Honzovi Pupíkovi a bylo 0:5 a pro Honzu hatrick. Domácí ještě v první půli jednou nebezpečně zakončili , ale gólman to jistil. A standartky domácích jsme v klidu pokryli. Druhá půle byla pod naší kontrolou. Nervózní domácí mezi sebou hlavně řečnili a to nám vyhovovalo. Taky jsme něco zahodili a domácí měli trestný kop z nebezpečné vzdálenosti , ale minuli. Kluci podali velmi dobrý kolektivní výkon , hráli trpělivě a hlavně disciplinovaně. Naprosto zasloužené vítězství. Opět jsme mohli postupně do hry zapojit všechny připravené hráče.
Štramberk – Bystré
0 : 5
Góly: 3 x Honza Pupík , Lukáš Vávra , Pavel Štěrba ( pen)
Sestava:
M. Pargač – M. Tuček , V. Maloń , M. Lacko , T. Petrovič – Radek Střalka , P. Štěrba , L. Vávra , J. Novák – J. Pupík , L. Petřík
Střídali: M. Pastorek , T. Baletka , T. Střalka, V. Pupík
Připraveni: L. Bordovský
Zranění: Radim Střalka , S. Pítr , J. Petr , O. Pícha
Omluveni: M. Vavroš
ŽK:
domácí – 1
hosté – 0