Body z Bludovic

K dalšímu venkovnímu zápasu jsme jeli do Bludovic pro povinné 3 body.

A ty jsme v tréninkovém tempu získali. Musel jsem opět promíchat sestavu, ale hlavně celé utkání provázel velmi silný vítr. Chvíli jsme si na nepříjemné podmínky zvykali. Chtěli jsme hrát hlavně po zemi a kombinačně. To se nám částečně dařilo a v 6. min po centru J. Pupíka se míč dostal k T. Petrovičovi a bylo 0:1. Z našich kopaček spadla nervozita a soupeře jsme po zbytek zápasu dostali pod trvalý tlak .Ve 30. min přihrál L. Petřík Honzovi Pupíkovi a ten upravil na 0:2. Ve druhé půli jsme měli podporu větru v zádech. A měli jsme zápas ve své moci. Jen to zakončení!! Naší kluci velmi dobře kombinovali a připravovali si střelecké pozice a z toho přišly i další góly. V 59. min nahrál Honza Novák druhému Honzovi Pupíkovi a ten sám před gólmanem zvýšil na 0:3. Pak přišly chvilky pro L. Petříka. V 69. min si narazil s M. Vavrošem a upravil na 0:4. A potom v 86. min Leošovi předložil z křídla L. Maloń a bylo 0:5. Zápas jsme zvládli díky podmínkám velmi dobře. Předvedli jsme slušnou kombinaci , připravili si několik střeleckých pokusů a taky tradičně nějaké tutovky zahodili, nebo nám chyběla lepší finální přihrávka. Domácí na naší bránu nevystřelili , měli jen pár rohů. A nejlepším hráčem domácích byl gólman. Utkání navštívilo i několik fanoušků od nás. A kluci se jim předvedli slušným výkonem a zaslouženě jsme si připsali další body do tabulky. Postupně si zahráli všichni přítomní hráči.Bludovice – Bystré 0 : 5


Branky:2 x L. Petřík , 2 x J. Pupík , T. Petrovič
Sestava: L.Marek – S. Pítr , M. Lacko , M. Tuček , T. Petrovič – J. Novák , Radek Střalka , V. Maloń , Radim Střalka – J. Pupík , L. Petřík
Střídali: T. Střalka , M. Vavroš , V. Pupík
Zranění: M. Pastorek , O. Pícha , J. Petr
Omluveni:L. Vávra, T. Baletka, L. Bordovský , M. Pargáč
ŽK: 0:1